Meist


OÜ Tervisereisid on reisikorraldajana Pärnus  tegutsenud juba aastast 1998. Peamiselt tegeleme Pärnusse saabunud spaapuhkajaitele giidi- ja reisiteenuste pakkumisega. Meie suurimaks partneriks on Soome reisifirma Matkapojat OÜ.

Veame firmat kahekesi.  Meie eesmärgiks ei ole massiturism, vaid soovime personaalselt läheneda inimeste huvidele ja soovidele. Oleme mõlemad lõpetanud Tartu Ülikooli- Aila geograafia ja Malle eesti filoloogia.

Oleme suured rändajad ja külastanud mitmeid kaugeid maid, näiteks Tšiili, Brasiilia, USA, Kuuba, Tansaania, Namiibia, Botswana, Zimbabwe, Gaana, India, Jaapan, Uus-Meremaa, Hiina, Venetsueela, Argentiina, Laos, Kampuchea, Austraalia, Singapur, Hongkong, Peruu.

Pärnu on Eestis pikkade traditsioonidega kuurortlinn, seepärast on meie tegevuses olnud oluline koht terviseturismil.  Oleme korraldanud õppereise Eesti Spa Liidule Soome, Läti, Leedu, Ungari, Slovakkia, Bulgaaria, Valgevene,

Saksamaa, Prantsusmaa, Sloveenia, Austria, Šveitsi, Türgi, Poola, Malaisia, Portugali, Itaalia, Jaapani spaadesse ja India ayurvedakeskustesse.

Kohtumiseni,

Aila Ader ja Malle Tiidla